Настільний прапорець ДСЕС України
Настільний прапорець ДСЕС України
Настільний прапорець ДСЕС України
Ціна вказана за односторонній друк, вартість двостороннього друку дорожче на 50%!
Технологія виготовлення: сублімаційний друк.
Оформляючи замовлення, обов’язково вкажіть вид друку:
Тканина:
Розмір прапорця: 12 х 24 см (може бути змінено за бажанням замовника).
Додатково можна замовити настільні підставки:
Приклади наших робіт можна побачити у розділі «Фотогалерея», а дізнатись про варіанти застосування настільних прапорців у нашій статті.
Особливою популярністю серед клієнтів користується послуга індивідуального замовлення. Вона включає в себе можливість створення макета прапорця з корпоративною символікою нашим дизайнером.
Колір, розмір, матеріал, особливості дизайну й обробки майбутніх виробів ви можете обговорити з менеджером.
При замовленні більше 10 штук можлива знижка.
Чим більше тираж – тим нижча ціна!
Щоб замовити настільний прапорець скористайтеся формою онлайн-замовлення або звертайтеся до менеджера компанії, подзвонивши по телефонах, вказаних в шапці сайту і в розділі "Контакти".
Символіка прапора Державної санітарно-епідеміологічної служби України
Прапор Державної санітарно-епідеміологічної служби України – прямокутне полотнище білого кольору, вздовж верхнього краю якого нанесено блакитну горизонтальну смугу, а вздовж нижнього – жовта. У центрі прапора, на білому полі, знаходяться сині і жовті літери «СЕС», що заходять одна на одну, і схематичне зображення людини синього кольору. Співвідношення сторін стяга – 2:3.
Білий колір, взятий для прапора ДСЕС, традиційно вважається символом чистоти, непорочності та миру. Чистота і здоров’я громадян – головна мета санітарно-епідеміологічної служби будь-якої країни.
Блакитний і жовтий колір інших деталей полотнища запозичено з державного прапора України. Вони є нагадуванням про приналежність служби до цієї країни.
Букви «СЕС» – це абревіатура назви відомства українською мовою: «Санітарно-епідеміологічна служба». Зображення людини вказує на те, що саме людське життя є головним об’єктом, який захищає служба.
Історія створення прапора:
Санітарно-епідеміологічна служба є централізованою системою органів, що належить до Міністерства охорони здоров’я України. Тому для її позначення поряд з представленим стягом часто використовують прапор МОЗ.